Dokuma EtiketlerTüm tekstil ürünlerinde, ayakkabı, çanta ve mobilya sanayilerinde kullanılan etiketlerimizde markanızın ihtiyacını belirleyip, tasarımları kurumsal kimlik ve tema seklinde hazırlamaktayız. Bütünün bir parçası olan etiketlerinizi kullanacagınız ürüne göre doku ve islem yaparak, sökülüp atılmayacak kalitede üretmekteyiz. Basic dokuma etiketlerimizde de yüksek kaliteli iplikler kullanmaktayız. Dokuma etiket yanında arma etiket, simli etiket, beden etiketi, seritler ve diger çesitlerimiz de mevcuttur.

* Dokuma sonrası etiketler istege baglı olarak özel islemlerden geçmektedir.

Denim ve Chino gibi ürünlerde kullanılan etiketlerin islemleri ile Penye ve Triko gibi ürünlerde kullanılan etiketlerin islemlerini farklı uyguluyoruz. (Bir farmakolog gibi ihtiyaca göre degerler koyup ona göre sonuç alıyoruz.)


1) Parlatmalı Etiket
Etiketin özelligine göre her etiket için ayrı ısı, zaman ve basınç uygulayarak çekmezlik özelligini veriyoruz. Bu etiketler ceket ve kaban gibi üst giysilerde altına giyilen triko, gömlek ve buna benzeri ürünleri zedele meyecek kalitededir. Ütü ve buharda kabarıp kayıs seklinde olmaz ve bozulmaz.

2) Kabartmalı (Gofre) Etiket
Kabartma etiketlerimizde ürünlerinizi taklidini önlemek amacıyla özel bir mühür, logo veya amblem gibi bir kısmını veya tamamını kabartabiliriz. Benzerlerini yaptıklarını söyleyen etiketçiler gibi degil bizim yaptıgımız etiketler ütüde asla bozulmaz.

3) Yapıskanlı Etiket
Ütü ile yapısan etiketlerde kullandıgımız bsn özel olarak ihtiyacına göre belirlenir, seçilir ve kullanılır.

4) Nakıslı Etiket
Etiketlerinizin kenarlarını nakıs yaparak daha dikkat çekici hale getirebilirsiniz.

5) Lazer Kesimli Etiket
Lazer kesimli dıs süs etiketlerini ince veya kalın tela ile kenarları sargılı daha öne çıkmıs bir sekilde kullanılmak üzere itina ile hazırlarız.

* Etiketlere özel işlemler uygulandıktan sonra kesme-katlama işlemleri yapılmaktadır.

* Ultrasonik Kesim
* Düz Kesim-Katlamasız
* Kesme Katlama Sekilleri
a) Kenar Katlama
b) Orta Katlama
c) Kelebek Katlama
d) Dörtlü Katlama (Dört Tarafından Katlama)
e) Manhattan (Kenar Orta) Katlama

- Etiketler kesme katlama isleminden sonra tek tek kalite kontr olümüzden geçmekte ve istediginiz adetlerde kutulanarak teslim edilmektedir.